Potrebujete zvýšiť svoj výkon? Vieme, čo robiť, aby ste mali maximum energie!

ako_zlepsit_vykon

Milujete šport a potrebujete zlepšiť svoj výkon? Nezabudnite, že keď sa venujete akejkoľvek aktivite, mali by ste mať dostatok energie. Čo by ste pre to mali robiť? Skúste overené techniky s pomocou výrobkov Herbalife Nutrition.

Či už intenzívne posilňujete, beháte, hráte futbal, plávate alebo inak cvičíte, potrebujete systém a výživu, ktorá vám pomôže s výkonom pri tréningu i samotnou regeneráciou. S čím by ste mali začať, keď je pre vás dostatok energie kľúčový?

Doprajte si kvalitné tuky

Prijímaním kvalitných tukov sa na ne telo adaptuje a lepšie ich dokáže premieňať na energiu namiesto ukladania do tukových zásob. Ak navyše konzumujete tuky na úkor sacharidov, lepšie spaľujete aj tuky podkožné. Jedálniček zložený minimálne z 50 percent tukov, je pre telo a využívanie energetického potenciálu kľúčový.

Pravidelné jedlo je základ

Pri pravidelnom stravovaní päťkrát denne si telo nevytvára tukové zásoby a dokáže sa viac sústrediť na využívanie energie. Váš jedálniček by mal byť pestrý, zložený prevažne zo zeleniny a bielkovín.

ako_cvicit

Cvičte, zlepšíte si metabolizmus

Keď cvičíte, máte oveľa viac energie, ako keď stagnujete bez akejkoľvek aktivity. Telo si berie ako zdroj energie tuky, a to aj pri vyšších intenzitách. Je napríklad známe, že športovci majú bez ohľadu na vyššie zmienené vďaka pravidelnému pohybu efektívnejší metabolizmus a oveľa lepšiu schopnosť spaľovať tuky ako bežný človek.

Otužovanie pomáha pri regenerácii

Vystavte svoje telo chladu. Pravidelné otužovanie zefektívňuje fungovanie vášho metabolizmu. Vďaka adaptácii na chlad je telo schopné spaľovať veľké množstvo tuku, znižuje zápaly, mnohonásobne urýchľuje regeneráciu a buduje tiež celkovú kardiovaskulárnu odolnosť.

Možno ste to nevedeli, no veľa vrcholových športovcov využíva termogenézu ako tajnú zbraň úspechu.

Doprajte si kvalitnú výživu

Dopĺňajte tekutiny pravidelne a vyvarujte sa dehydratácii. Nepite alkohol ani kofeínové nápoje. Ak trénujete, doprajte si doplnky od Herbalife Nutrition, ktoré vášmu telu dodajú všetko potrebné na to, aby využilo a zlepšilo tvoj potenciál. Športový nápoj H24 s príchuťou bobúľ acai bol vyvinutý tými najpovolanejšími – odborníkmi na výživu a medzinárodnou futbalovou hviezdou Cristianom Ronaldom, momentálne najsledovanejšou osobnosťou sociálnych sietí.

Čo Športový nápoj H24 obsahuje a prečo je taký skvelý pre vaše telo? Pomáha zlepšovať vytrvalosť aj vďaka veľkému obsahu uhľohydrátov a elektrolytov, vitamínu b12, horčíka a je bez umelých sladidiel. Dožičte svojmu telu energiu pre maximálny výkon a vytvorte zo seba najlepšiu verziu vášho ja!

otuzovanie_pomaha_pri_regeneracii