R+R Fitness Centrum spúšťa nový e-shop

fitness centrum R+R shop

Neutíchajúci záujem zákazníkov o rôzne produkty a doplnky nás presvedčil, aby sme pre vás spustili nový e-shop.

Počúvame našich klientov a keďže k cvičeniu a zdravému životnému štýlu patria aj potraviny a rôzne doplnky výživy, nemusíte si už s ich obstarávaním robiť starosti. Môžete si ich zakúpiť z pohodlia domova a vyzdvihnúť aj osobne vo Fitness centre.

Čo všetko nájdete v e-shope

V e-shope nájdete rôzne druhy proteínových tyčiniek, či cookies alebo raw tyčiniek a to od jedného kusu až po celú krabicu.

Taktiež sušené mäso s rôznymi príchuťami a koreniami, ako výborný zdroj bielkovín a vhodný snack.

Podporujeme kvalitné slovenské potraviny, preto si u nás môžete zakúpiť aj domáci med, priamo od včelára a to agátový, kvetový, lesný, lipový alebo brusnice v mede, či chutné orechy v mede.

Ponúkame vám aj obľúbenú formu zdravých tukov v podobe chutných orechových masiel, ako je pravé arašidové maslo, alebo maslo z lieskových orechov. Tak isto aj ochutené druhy ako je arašidové maslo s čokoládou alebo kokosom a mandľové maslo s bielou čokoládou.

Okrem zdravých potravín máme pre vás aj rôzne náučné a inšpiratívne knihy, hrnček vášho obľúbeného Fitness centra, rukavice na piloxing alebo sušič obuvi aj s dezinfekciou.

Pre seba, alebo ako darček vo forme poukazu, si cez e-shop môžete zakúpiť návštevu solária, masáži, kredit na skupinové kurzy či pernamentku do Fitness centra, alebo klubovú kartu.

Postupne budeme pridávať ďalšie produkty, preto sledujte náš e-shop a nenechajte si ich ujsť.